Kariéra

Proč pracovat v ENVISYSu? Naučíme vás, co ještě neznáte. Dostanete prostor k vlastnímu rozvoji a budete se podílet na projektech významných i menších zákazníků.

Technik BOZP/PO – konzultant/junior konzultant

Nástup možný ihned

Náplň práce

Vedení agendy v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci (BOZP) a požární ochrany (PO) pro zákazníky (prevence nebezpečí a rizik na pracovištích, podpora při zavádění nových procesů a bezpečnostních opatření…)

Tvorba dokumentace BOZP a PO (směrnice, provozní řády, požární řády, …)

Sledování legislativních změn

Provádění školení BOZP a PO, cvičných požárních poplachů

Řešení pracovních úrazů, zpracování a odesílání hlášení, stanovení nápravných opatření

Provádění kontrol a auditů v oblasti BOZP a PO

Co očekáváme?

SŠ nebo VŠ vzdělání v technickém oboru

Zájem o problematiku BOZP a PO (odborná způsobilost v prevenci rizik a odborná způsobilost v požární ochraně výhodou)

Ochotu, dále se vzdělávat

Dobré komunikační schopnosti

Znalost práce na PC (MS Word, Excel, …)

Řidičský průkaz skupiny B

Co nabízíme?

Získání širokých znalostí při práci s významnými zákazníky z různých odvětví

Možnost částečné práce na homeoffice

Flexibilní pracovní dobu

Odborné vzdělávání v oblasti BOZP, PO a standardu ISO 45001

Možnost získat profesní certifikace

5 týdnů dovolené

Firemní telefon a tarif i pro soukromé účely

Příspěvky na stravování

Prémie dle výkonnosti

Občerstvení v kanceláři zdarma

V případě zájmu zasílejte své životopisy na jednatele společnosti Ing. Radka Blaška, email: envisys@envisys.cz, tel.: 777 617 441

Kontaktujte nás

Chcete si domluvit schůzku? Rádi byste s námi spolupracovali? Neváhejte nás kontaktovat.

image/svg+xml

+ 420 533 533 633

envisys@envisys.cz

NAPIŠTE NÁM

    Děkujeme Vám za Váš email

    NAŠI ZÁKAZNÍCI